instalacje elektryczne Koluszki elektryk Koluszki

Świadczymy usługi z zakresu instalacji elektrycznych oraz konserwacji UTB.

Terenem działania  naszej Spółki są Koluszki, Brzeziny, Łódź  i miejscowości okoliczne. Za główny cel postawiliśmy sobie zadowolenie klienta. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Usługi świadczymy rzetelnie oraz terminowo. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami oraz umiejętnościami, które zapewniają rzetelną realizację powierzonym nam zadań. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta.

instalacje elektryczne Koluszki elektryk Koluszki

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do firm.

Świadczymy usługi z zakresu wykonywania:

Poniżej znajdziecie Państwo krótki opis naszej oferty.

Zakładamy instalacje elektryczne w nowych budynkach, konserwujemy lub wymieniamy instalacje lub jej elementy w starszych budynkach. Przyjeżdżamy do awarii, remontu i na budowę. Dla nas bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze.

Zajmujemy się wszelkimi zleceniami, związanymi z instalacjami elektrycznymi, odgromowymi, przepięciowymi, domofonowymi, wideodomofonowymi, alarmowymi, komputerowymi i innymi.

Nasze doświadczenie uczyniło z nas specjalistów, którzy swoje umiejętności i fachową wiedzę potrafią wykorzystać wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z prądem elektrycznym. Nasi pracownicy są nie tylko wykształconymi doświadczonymi elektrykami, ale posiadają również wszelkie uprawnienia, pozwalające im na pracę przy instalacjach elektrycznych. Posiadamy nowoczesne narzędzia, współpracujemy z najlepszymi dostawcami osprzętu elektrycznego w Łodzi, gdzie mamy na tyle atrakcyjne rabaty i upusty, by klient był zadowolony tak z ceny, jak i z jakości.

Gwarantujemy, że nasza praca będzie dobrze wykonana. Zawsze bierzemy udział w odbiorach technicznych instalacji przez nas wykonanych, biorąc pełną odpowiedzialność za fachowość wykonanej pracy. Doradzamy naszym klientom wybór osprzętu czy rozmieszczenie instalacji.

Ponadto, oferujemy usługi w zakresie konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Marcin – instalacje elektryczne – 507 939 483

Damian – konserwacja UTB – 792 398 090