Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Świadczymy usługi prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych Realizujemy rozdzielnice dla obiektów przemysłowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, a także mieszkaniowych.
Są one projektowane przy użyciu dedykowanych programów komputerowych. Do ich wykonywania wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, przygotowując je zgodnie z obowiązującymi normami, co zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę na lata. Dla wszystkich naszych rozdzielnic wykonujemy próby techniczne i funkcjonalne w celu zachowania najwyższej jakości oraz późniejszego bezproblemowego montażu i uruchomienia.

Naszą zaletą jest specjalistyczna wiedza w zakresie automatyki i sterowania procesów technologicznych. Właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować
i wykonać rozdzielnice zasilająco-sterownicze pod zamówienie dla konkretnego układu technologicznego.

Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy; specjaliści w branżach: elektrycznej, energetycznej i automatyki przemysłowej. Stale dostosowujemy się do wymogów rynku, doskonaląc kompetencje zawodowe. Dzięki nieustannemu rozwojowi mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom rozwiązania nowoczesne i bezpieczne. Innym naszym atutem jest otwartość wobec Klientów – chętnie doradzamy, służymy fachową pomocą, odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu.