Podłączanie sprzętu AGD

Oferujemy profesjonalne podłączanie sprzętu AGD. Podłączamy kuchenki elektryczne, płyty indukcyjne, piekarniki elektryczne, parowe i inny sprzęt AGD tego wymagający. Jeśli podłączenie takich urządzeń do zasilania wymaga zachowania szczególnej ostrożności, jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Dlaczego warto zatrudnić doświadczonego elektryka do podłączenia sprzętu AGD?

Dlaczego warto skorzystać z usług doświadczonego elektryka, nie stawiając na samodzielną instalację sprzętu? W ten sposób właściciele nowo zakupionych urządzeń AGD dbają o swoje bezpieczeństwo. Ochrona przed porażeniem prądem, jak i również wywołaniem przepięcia powodującego uszkodzenia całej instalacji lub innych sprzętów. Nieprawidłowe podłączenie urządzenia, może w skrajnych przypadkach przyczynić się do wywołania pożaru. 

Często producenci poszczególnych urządzeń AGD zastrzegają sobie, że uzyskanie gwarancji na sprzęt będzie możliwe, jeśli jego podłączenia dokona uprawniony elektryk. Oprócz tego, że wykonujemy profesjonalne instalacje sprzętów AGD, to jednocześnie stawiamy pieczątkę na karcie gwarancyjnej, co jest tożsame z uzyskaniem ochrony ze strony producenta na wypadek jakiejkolwiek wady bądź awarii urządzenia. 

Zapraszamy do kontaktu 🙂