Instalacje alarmowe, domofonowe

Instalacje alarmowe, domofonowe służą naszemu bezpieczeństwu oraz strzegą przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich i ostrzegają o podejmowanych tego typu próbach.

Instalujemy nowe urządzenia  oraz  modernizujemy istniejące systemy instalacji alarmowej, domofonowej etc.

System alarmowy to skuteczny i sprawdzony sposób odstraszenia złodzieja. Prewencyjny charakter całego systemu pozwala na spokojny wyjazd czy pozostawienie domu na cały dzień. Nowoczesny system alarmowy pozwala jednak na sporo więcej. Ochrona obwodowa budynku przed nieautoryzowanym wtargnięciem stanowi podstawę, ale system alarmowy natychmiast powiadomi Państwa o pożarze, zalaniu, rozszczelnieniu w instalacji gazowej. Do tego dochodzą dodatkowe funkcje – np. sterowanie roletami okiennymi. Kompleksowa i nowoczesna instalacja systemu alarmowego spełnia dziś o wiele więcej funkcji niż powszechnie się wydaje i realnie wpływa na bezpieczeństwo.

Oferta – Instalacje alarmowe, domofonowe 

Oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Wykonujemy instalacje systemów tradycyjnych, przewodowych, wykonując okablowanie nowych budynków, jak i nowoczesnych, bezprzewodowych. Systemy nowoczesne, z bezinwazyjnym systemem montażu można zaprojektować i zamontować w każdym budynku, czyniąc to w sposób czysty i pozbawiony uciążliwego hałasu. Systemami bezprzewodowymi można rozbudować istniejący, tradycyjny system alarmowy. Proponujemy państwu rozwiązania renomowanych firm, między innymi polskiej firmy SATEL. Jako uzupełnienie alarmu proponujemy montaż czujników dymu, detektory braku zasilania, rozlanej wody, urządzenia reagujące na ruch, czy na gwałtowne zmiany temperatur w obiekcie.

Zapraszamy do kontaktu 🙂